WK73S2BTTD51LJ
MFR.Part #
WK73S2BTTD51LJ
JLCPCB Part #
C6605090
Description
-55℃~+155℃ 51mΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS