RK73G1ETTP18R2D
MFR.Part #
RK73G1ETTP18R2D
JLCPCB Part #
C4313250
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS