SG73S2ERTTD1740F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1740F
JLCPCB Part #
C5753506
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS