WK73S2BTTD1R60F
MFR.Part #
WK73S2BTTD1R60F
JLCPCB Part #
C3914155
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS