RK73H2HTTE4752F
MFR.Part #
RK73H2HTTE4752F
JLCPCB Part #
C2579885
Description
-55℃~+155℃ 47.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS