SR73W3ATTER390F
MFR.Part #
SR73W3ATTER390F
JLCPCB Part #
C186686
Description
-55℃~+150℃ 1W 390mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS