WK73S2BTTD1R3J
MFR.Part #
WK73S2BTTD1R3J
JLCPCB Part #
C6025631
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS