3430B2F100KTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3430B2F100KTD
JLCPCB Part #
C6059232
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 100kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS