HV73V2ATTD205J
MFR.Part #
HV73V2ATTD205J
JLCPCB Part #
C4289924
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS