WK73S2ATTDR825F
MFR.Part #
WK73S2ATTDR825F
JLCPCB Part #
C4265826
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1W 825mΩ Thick Film Resistor ±1% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS