RN73H2ATTD2461D10
MFR.Part #
RN73H2ATTD2461D10
JLCPCB Part #
C2561909
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.46kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS