SLR1TTE824J
MFR.Part #
SLR1TTE824J
JLCPCB Part #
C4346433
Description
-55℃~+180℃ 1W 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS