WK73S2ATTDR160F
MFR.Part #
WK73S2ATTDR160F
JLCPCB Part #
C4117635
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 160mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS