WK73S2ATTDR130F
MFR.Part #
WK73S2ATTDR130F
JLCPCB Part #
C4025187
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 130mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS