RN731JTTD3240F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD3240F10
JLCPCB Part #
C3993631
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 324Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS