RN73R1JTTD1840D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1840D100
JLCPCB Part #
C4305618
Description
-55℃~+155℃ 100mW 184Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS