SG73S2ERTTD8062F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD8062F
JLCPCB Part #
C6487941
Description
-55℃~+155℃ 500mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS