RK73G2BRTTD8450C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD8450C
JLCPCB Part #
C6270148
Description
-55℃~+155℃ 250mW 845Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS