WK73S2ATTD2R4J
MFR.Part #
WK73S2ATTD2R4J
JLCPCB Part #
C4246478
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS