RN73H1JTTD5112A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD5112A05
JLCPCB Part #
C4243392
Description
100mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS