WK73S2ATTD2R7J
MFR.Part #
WK73S2ATTD2R7J
JLCPCB Part #
C3935040
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS