WK73S2ATTD2R32F
MFR.Part #
WK73S2ATTD2R32F
JLCPCB Part #
C4304796
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS