WK73S2ATTD7R32F
MFR.Part #
WK73S2ATTD7R32F
JLCPCB Part #
C4239174
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS