ERJ-B3BF6R8V
MFR.Part #
ERJ-B3BF6R8V
JLCPCB Part #
C4320240
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS