WK73S2ATTD4R53F
MFR.Part #
WK73S2ATTD4R53F
JLCPCB Part #
C4184559
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.53Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS