WK73S2ATTD1R05F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S2ATTD1R05F
JLCPCB Part #
C4257536
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 1.05Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS