RK73H1ERTTP4640F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP4640F
JLCPCB Part #
C4017606
Description
-55℃~+155℃ 100mW 464Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS