SG73S2BRTTD1103D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1103D
JLCPCB Part #
C6222003
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS