WK73R2HTTE93R1F
MFR.Part #
WK73R2HTTE93R1F
JLCPCB Part #
C6605066
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 93.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS