SLR1TTE3242F
MFR.Part #
SLR1TTE3242F
JLCPCB Part #
C4149756
Description
-55℃~+180℃ 1W 32.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS