SG732ATTD104K
MFR.Part #
SG732ATTD104K
JLCPCB Part #
C4278651
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS