RN73R2ATTD7151B25
MFR.Part #
RN73R2ATTD7151B25
JLCPCB Part #
C4109930
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS