RN73H2ETTD3322D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD3322D100
JLCPCB Part #
C4176181
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS