WK73R2HTTE303J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R2HTTE303J
JLCPCB Part #
C4075449
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 30kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS