WK73R2HTTE5111F
MFR.Part #
WK73R2HTTE5111F
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.11kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS