RN731JTTD8982F25
MFR.Part #
RN731JTTD8982F25
JLCPCB Part #
C4096367
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 89.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS