RN731JTTD19R1D50
MFR.Part #
RN731JTTD19R1D50
JLCPCB Part #
C4131884
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS