WK73R2HTTE4640F
MFR.Part #
WK73R2HTTE4640F
JLCPCB Part #
C4325820
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 464Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS