WK73R2HTTE4643F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R2HTTE4643F
JLCPCB Part #
C4126782
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 464kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS