WK73R2HTTE19R6F
MFR.Part #
WK73R2HTTE19R6F
JLCPCB Part #
C4318694
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS