SG73P2BTTD3830D
MFR.Part #
SG73P2BTTD3830D
JLCPCB Part #
C4229712
Description
-55℃~+155℃ 333mW 383Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS