RN731ETTP6800F25
MFR.Part #
RN731ETTP6800F25
JLCPCB Part #
C4193594
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 680Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS