RK73H2ERTTD7151F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD7151F
JLCPCB Part #
C5726193
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS