WK73R2HTTE17R8F
MFR.Part #
WK73R2HTTE17R8F
JLCPCB Part #
C4104341
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS