RN73R1ETTP3970B10
MFR.Part #
RN73R1ETTP3970B10
JLCPCB Part #
C2550621
Description
-55℃~+155℃ 397Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS