WK73R2HTTE10R0F
MFR.Part #
WK73R2HTTE10R0F
JLCPCB Part #
C2481330
Package
Wide2010
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Wide2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS