WK73R2HTTE30R0F
MFR.Part #
WK73R2HTTE30R0F
JLCPCB Part #
C2481337
Package
Wide2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Wide2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS