WK73R2BTTD7872F
MFR.Part #
WK73R2BTTD7872F
JLCPCB Part #
C7149938
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 750mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS