SG73S2BRTTD9311F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD9311F
JLCPCB Part #
C5916995
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS