RN73R2BTTD8160B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD8160B25
JLCPCB Part #
C2549559
Description
-55℃~+155℃ 250mW 816Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS